Zaprezentuj się w unikalny sposób!

Skorzystaj z naszej pomocy i wyróżnij się na tle konkurencji. My mamy odpowiednie narzędzia i doświadczenie, by zrobić to szybko i profesjonalnie!

Skaner 3D ma bardzo szerokie zastosowanie. Może być wykorzystany do prezentacji praktycznie każdej zamkniętej przestrzeni. Jest to genialne narzędzie, dzięki któremu w postaci wirtualnego spaceru przedstawisz swoje otoczenie w sposób bezkonkurencyjny, bardzo oryginalny i niezwykle atrakcyjny.

Sprzedaż lub wynajem nieruchomości komercyjnej i mieszkalnej

Wykorzystaj możliwości najnowszej technologii i zachwyć zainteresowanych zakupem lub wynajmem Twojej nieruchomości. Gwarantujemy, że nie ma lepszego i bardziej realistycznego sposobu na jej zaprezentowanie online. To olbrzymia oszczędność Twojego czasu i pieniędzy.

Hotelarstwo

Każdy, zanim zarezerwuje pokój w hotelu, będzie chciał zobaczyć jak on wygląda. Skorzystaj z naszej oferty i zaproś potencjalnych gości na wirtualny spacer po Twoim obiekcie. Taka prezentacja z pewnością zrobi na nich ogromne wrażenie. W ten sposób zyskasz ich zaufanie i znacznie zwiększysz szanse na to, że wybiorą właśnie to miejsce.

Firmy i sale konferencyjne

Zachęć klientów do tego, aby to właśnie w Twojej firmie lub sali konferencyjnej odbywały się ich przyszłe spotkania biznesowe.

Wirtualny spacer VR 3D Warszawa

Salony urody i spa

Reklamuj się kreatywnie i stylowo, aby z dbałością o każdy szczegół skusić klientów do odwiedzenia Twojego salonu fryzjerskiego, salonu urody lub spa.

Restauracje, kluby, kawiarnie, puby

Wyróżnij się na tle konkurencji i zaprezentuj swój lokal w niezwykle efektowny sposób, korzystając z wirtualnego spaceru. Jest to świetna metoda do zademonstrowania jego wnętrza. Dzięki temu, z pewnością, pozostanie ono na długo w pamięci Twojego klienta.

Inne

Promuj swoje lokale usługowe np. siłownie, sklepy, galerie handlowe, kina, szkoły, urzędy, muzea, szpitale, obiekty sportowe czy nawet jachty.